Integracja zespołu, lepsza komunikacja, współpraca, umiejętność rozwiązywania trudnych problemów, praca po presją, świetna zabawa!

Gra miejska w Gdańsku!

Gra miejska w Gdańsku i Sopocie

Gra miejska w Gdańsku to niezwykłe scenariusze i autorskie przygody.

Gra miejska w Gdańsku lub Sopocie jest niestandardowym sposobem zwiedzania, integracji i dobrej zabawy. Dodatkowo buduje wzajemne poczucia jedności w firmie.

Każdy scenariusz jest dopasowywany do pory roku, wielkości zespołu, miejsca pochodzenia oraz oczekiwań klienta. Scenariusz gry może być oparty na różnych motywach np. śladami legend Solidarności, historii Gdańska (b. starej, jak i współczesnego miasta), fortyfikacji, gry terenowej (czasowo-rywalizacyjnej), gry świątecznej lub innej, niepowtarzalnej przygody i niezapomnianych emocji.

To co wyróżnia nasze gry miejskie od innych, to małe grupy (od 4 do 6 os.), żeby maksymalnie dużo uczestników czuło adrenalinę i mogło się zaangażować w zabawę.

Zwykle gry miejskie są wybierane przez korporacje, ale mamy dużo do zaoferowania dla mniejszych, a także wymagającym klientom i  zespołom.

Zapytaj o ofertę i przygotuj się na niezwykłą przygodę.

Oferujemy ciekawe scenariusze i warianty, które dopasowujemy do Twoich oczekiwań.

Może to być zabawa polegająca na „wyścigu” w stylu gry terenowej, z odnajdywaniem miejsc opisanych / zaznaczonych na mapie, rozwiązywaniem zagadek i zdobywaniem punktów za zrealizowane zadania grupowe bądź indywidualne.

Dodatkowo gra miejska w Gdańsku bywa wspomagane przez szkolenia integracyjne, komunikacji interpersonalnej, planowanie strategiczne lub metody z nurtu „Design Thinking”, a dla zarządów – warsztatami z zarządzania, budowania autorytetu i przywództwa.

Może to być też zabawa z większym naciskiem na zdobywanie wiedzy o Gdańsku, z wykorzystaniem lokalnych legend i zwiedzaniem Gdańskiej starówki. Wówczas „walka o czas” jest drugoplanowa, a najważniejsze staje się znalezienie prawidłowych odpowiedzi w tkance miejskiej i za pomocą różnych „narzędzi”. Ta zabawa może kończyć się quizem, który niewątpliwie jest źródłem dobrej zabawy i dodatkowym wyzwaniem dla zespołów.

Możemy także przygotować grę, w której istotna będzie rywalizacja oparta na współpracy (sytuacja wygrany – wygrany) jak w negocjacjach.

Gry miejskie w Gdańsku
Gra miejska Stocznia
Gra miejska Gdańsk mapa
Gra miejska w Gdańsku integracja

Baw się i zwiedzaj, integruj i współpracuj wygraj nagrodę!

Nasze gry łączą powyższe elementy, czyli rywalizację pod presją czasu oraz zdobywanie wiedzy o Gdańsku. Rozwiązywanie zagadek i zwiedzanie niezwykłych miejsc, współpraca w grupie i zaskakujące zwroty akcji są wpisane w ten rodzaj rozrywki.

Gdańsk ma wyjątkową, niesamowitą historię i ogromny potencjał, jeśli chodzi gry miejskie. Ten rodzaj poznawania miejsc jest coraz częściej wybierany przez turystów, a nawet mieszkańców Gdańska, zamiast „zwykłych” spacerów z mapą.

Po fali popularności tzw. „pokojów ucieczki” (z ang. Escape rooms) rośnie zainteresowanie oryginalnymi sposobami poznawania miasta, związanymi z przygodą i rywalizacją. „Zastrzyk adrenaliny” bez wątpienia daje większe zaangażowanie grupy. Wspólne przeżywanie emocji, grupowe rozwiązywanie problemów umożliwia nawiązywanie lepszych relacji w grupie i sprzyja integracji.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy chcą poznać Gdańsk i przy tym dobrze się bawić. Grupa osób może jednorazowo liczyć od 6 do 50 osób. Czas trwania od 2 do 4 godzin. Dla osób zainteresowanych możemy stworzyć scenariusz nawet na 8 godzin czynnego wypoczynku.

Obsługujemy również większe grupy (powyżej 50 osób), ale wymaga to specjalnych ustaleń i scenariuszy.

Gry miejskie organizujemy w języku polskim, angielskim i norweskim. Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować ofertę do oczekiwań czasowych, finansowych i tematycznych.

Firmy korzystające z gier miejskich jako formy czynnej rozrywki, zwykle łączą 2 elementy:

  1. Nagrodę dla pracowników.
  2. Integrację zespołu, scalenie pracowników i sprawdzenie ich naturalnych kompetencji w środowisku poza pracą.

Jest to dobra okazja do zrobienia zdjęć pamiątkowych, tworzenia historii firmy i zwiększenia zaangażowania pracowników w zadania zawodowe.

Dla chętnych możemy stworzyć pakiet gry miejskiej ze szkoleniem np. z zakresu motywacji, technik sprzedaży lub lepszej obsługi klienta.

Dla grup niezrzeszonych proponujemy także rozrywkę w formie spaceru z odwiedzaniem najlepszych knajp i degustacją różnych trunków. (po angielsku Pub Crowl).

Szkolenia dla bibliotek
integracja firmowa w Gdańsku
Gra miejska Gdańsk ul. Mariacka

Scenariusze gier są wypracowanym zbiorem pomysłów wielu osób projektujących zabawę. Podstawą jest dynamiczne tempo, nieprzewidywalność, ciekawe zadania łączące kompetencje członków zespołu. Źródła inspiracji to harcerskie gry terenowe, metody „Design Thinking” połączone z wiedzą historyczną certyfikowanych przewodników turystycznych oraz aktorów, animatorów i improwizatorów.

Twój zespół zasłużył na coś wyjątkowego? To zadzwoń do nas na nr +48 668 698 308

„To było niepowtarzalne przeżycie. Wiele razy byłam w Gdańsku, ale takich emocji i wspomnień nie miałam nigdy wcześniej. Polecam taką formę zwiedzania, zabawy i poznania się z innymi współpracownikami”

Agnieszka Witt

„Najbardziej podobały mi się zadania z animatorami i zaszyfrowane wiadomosci. Zabawa pod presją czasu pozwoliła na włączenie się do zabawy, choć zwykle stoję z boku, a teraz mogłam się wykazać i nasz zespół wygrał! Polecam :)”

Anna Kuśmierz

„Brałem udział w wielu integracjach firmowych, także za granicą, ale ta w Gdańsku była najlepsza! Nieprzewidywalność co się może wydarzyć, emocje i świetna organizacja gry miejskiej na 3 godziny, nie pozwalała się nudzić, czas minął w moment”

Łukasz Przebendowski