O mnie

Dążenie do perfekcji jest ciągłym treningiem. Rozwój nigdy się nie kończy, a trening pozwala czerpać satysfakcję z pokonywanej drogi. Ćwiczenia z pomocą doświadczonego trenera zbliżają do osiągnięcia wysokiej wydajności, satysfakcji i sukcesu.

Adam Zajchowski

Trener biznesu, szkoleniowiec. Od 2010 realizuję warsztaty z zespołami pracowników i zarządami firm. Specjalizuję się  w tematach takich jak komunikacja w zespole, skuteczna sprzedaż, profesjonalna obsługa klienta i strategie biznesowe. Moje szkolenia motywują i pomagają przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu. Oferuję warsztaty z kultury organizacji oraz bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Przeprowadziłem ponad 400 szkoleń na terenie całej Polski. 

Wiedzę łączę z intuicją i podejściem pragmatyka. Dostrzegam zagrożenia i szanse w rozwoju projektu/ marki/ pracy z ludźmi. 

Z dużą satysfakcją pomagam organizacjom w budowaniu silnej pozycji rynkowej poprzez proces podejmowania przemyślanych, mądrych decyzji, w oparciu o zebrane dane i skutecznie zarządzany zespół.

Wiedza

W ciągu 25 lat aktywności zawodowej, od ponad 10 lat zajmuję się prowadzeniem szkoleń. Dzięki temu moja wiedza i nabyte kompetencje pozwalają na praktyczne wprowadzanie dobrych praktyk. 

Szkoliłem i pomagałem opracować strategię rozwoju w firmach w branżach: medyczna, handlowa (B2B i B2C), budowlana (konstruktorska i architektoniczna), kosmetyczna, produkcyjna, HORECA, bibliotekarska, ubezpieczeniowa, przetwórstwo spożywcze, laboratoryjna, samorządowa, PR, informatyczna.

Moją uwagę w szczególności przykuwa efektywność i wydajność zespołów, komunikacja pomiędzy pracownikami,  motywacja i wysoka jakość obsługi klienta.

Pomagam  opracować strategie, rzucając światło na kwestie mające duże znaczenie w kształtowaniu marki firmy i w oparciu o zaangażowanie ludzi ją tworzących.

Doświadczenie

  • Branża medyczna
  • Branża handlowa B2B i B2C
  • Branża budowlana
  • Branża health & beauty
  • Branża produkcyjna
  • HORECA
  • Inne
foto by Croma

Sprawdź moje doświadczenie lub po prostu umów się na bezpłatną konsultację on line.

Konsultacja

Bezpłatna, niezobowiązująca rozmowa o Twoich potrzebach. Umów się już dziś.